top of page

Історія РанункулюсівБукет з ранункулюса

Ранункулюси - це квіти, які відносяться до родини макових (Papaveraceae) і мають близько 500 видів. Вони ростуть у помірному кліматі на північній півкулі, включаючи північну Америку, Європу та Азію.

Історія виникнення Ранункулюсів починається з давніх часів. Вони були відомі в античному світі, де їх використовували для прикраси вінків та вінчань. У середньовіччі вінчали королів та королев, використовуючи ранункулюси у своїх урочистих обрядах.

У XVI столітті ранункулюси почали використовувати для лікування хвороб, особливо забарвлення шкіри. У XVIII столітті ранункулюси стали популярними серед садівників, які вирощували їх для декоративних цілей. У той час було відомо декілька видів ранункулюсів, таких як Ranunculus acris та Ranunculus bulbosus.

У XIX столітті селекціонери почали активно працювати з ранункулюсами, створюючи нові гібриди з різними кольорами та формами квітів. У 1856 році був виведений перший гібрид, який отримав назву Ranunculus asiaticus.

Сьогодні Ранункулюси є одними з найбільш популярних квітів для декорування букетів і садових клумб. Їх високі декоративні властивості та широкий спектр кольорів та форм зробили їх улюбленими серед флористів та садівників у всьому світі

Comments


bottom of page