top of page

Які букети популярні в 2024 році?Найгарячіші тренди у світі квіткових композицій на 2024 рік

Від екологічно чистих композицій до вишуканих букетів з сухоцвітами – рік 2024 обіцяє бути захоплюючим для тих, хто мріє про квіткове задоволення. Які ж стилі та елементи будуть на піку популярності цього року? Давайте розглянемо найголовніші тренди у світі квіткових композицій.

 1. Екологічність на першому місці: У 2024 році більше людей звертають увагу на довкілля, і це впливає і на світ квітів. Екологічні букети, складені з місцевих рослин та квітів, викликають особливий інтерес. Вони не лише надають святкового настрою, а й підкреслюють важливість дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

 2. Сухоцвіти в тренді: Сухоцвіти – це не лише засіб для створення елегантних і неповторних композицій, але й символ довговічності та стійкості. Від лаванди до евкаліпту, букети з сухоцвітами вражають своєю естетикою та здатністю зберігати свій вигляд на тривалий час.

 3. Мінімалізм і геометрія: У 2024 році простота та геометричні форми набувають особливої популярності. Букети зі складними геометричними лініями та мінімалістичними кольорами додають затишку та гармонії у будь-якому приміщенні.

 4. Екзотичні квіткові композиції: Незвичайні кольори та форми квітів стають предметом захоплення у 2024 році. Від величезних амарилісів до вишуканих орхідей, екзотичні квіткові композиції привертають увагу та надають приміщенню особливого шарму.

 5. Мистецтво та естетика: У квіткових композиціях 2024 року мистецтво відіграє особливу роль. Естетика стає ключовим елементом, і кожен букет стає справжнім творінням майстра.


У 2024 році популярність певних сортів квітів може змінюватися залежно від регіону, сезону та модних тенденцій. Однак, ось кілька сортів квітів, які часто привертають увагу своєю красою та вишуканістю:

 1. Півонії: Ці величезні, пишні квіти завжди залишаються популярними своєю красою та ароматом. Вони доступні в різних кольорах і можуть бути чудовим доповненням до будь-якого букета.

 2. Ранункулюси: Ці квіти мають багато пелюсток і надзвичайно насичені кольори, що робить їх дуже привабливими для букетів та композицій.

 3. Рози: Класика завжди в тренді. Рози, як символ кохання та краси, залишаються одними з найпопулярніших квітів у будь-якому сезоні.

 4. Лаванда: Запах лаванди та її вишуканий фіолетовий колір роблять її дуже популярною для весняних та літніх букетів, а також для сухоцвітів.

 5. Еустоми: Ці квіти мають неймовірну текстуру та розмаїття кольорів, що робить їх чудовими для додавання вишуканості та оригінальності до будь-якого букета.

 6. Тюльпани: Весняні тюльпани завжди залишаються в тренді. Вони доступні у різноманітті кольорів та форм, що дозволяє створювати різноманітні та оригінальні букети.

Ці сорти квітів можуть бути дуже популярними у 2024 році, проте варто пам'ятати, що смаки можуть відрізнятися в залежності від регіону та особистих вподобань клієнтів.

Comments


bottom of page