top of page

Значення квітів. Мова квітів


Значення квітів

Квіти мають свою власну мову, відому як "мова квітів". За допомогою квітів можна виразити різні почуття та емоції, такі як любов, повага, подяка, сум, радість та інші.

Ось деякі популярні квіти та їх символічне значення:


1. Троянда - символізує любов та пристрасть. Червона троянда - символ любові, жовта - дружби, біла - чистоти та невинності.


2. Лілія - символізує чистоту та ніжність. Біла лілія - символ чистоти та невинності, червона - символ кохання та пристрасті.


3. Орхідея - символізує розкіш та елегантність. Орхідеї можуть також символізувати різні емоції, такі як повагу, прихильність та любов.


4. Хризантема - символізує вічне життя та безсмертя. Хризантема також може символізувати повагу та шану.


5. Нарцис - символізує весну та оновлення. Нарцис також може символізувати заздрість та самовпевненість.


6. Тюльпан - символізує кохання та пристрасть. Червоний тюльпан - символ кохання, жовтий - дружби, рожевий - ніжності та пристрасті.


7. Гіпсофіла, або "бабине літо", - це квітка, яка символізує ніжність, чуттєвість та відданість.

8. Піон - це квітка, яка символізує багато різних значень, таких як процвітання, багатство, успіх та щастя. У багатьох культурах піон вважається символом любові, та може також символізувати благодійність та гостинність.


9. Ранункулюс - можна вручити представнику сильної статі, ця квітка ще у часи Київської Русі була атрибутом бога Перуна й досі має значення влади та могутності. Також квіти ранункулюсу символізують захват, особливо, якщо вони у біло-кремових відтінках.


Це лише декілька прикладів з багатьох різних квітів, кожен з яких має своє власне символічне значення. Звертаючись до мови квітів, важливо враховувати культурні традиції та звичаї.


А що подобається Вам?

  • Гібсофіла

  • Троянда

  • Тюльпан

  • Ранункулюс
Comments


bottom of page