top of page

Як обрати букет нареченої?


Як обрати букет нареченої?

При виборі ідеального букету для нареченої, важливо враховувати не лише її особистий стиль та уподобання, але й загальний настрій весільної церемонії. Ось декілька порад, які можуть допомогти в цьому процесі:

Бережіть стиль весілля: Якщо весільна подія має класичний шарм, традиційний букет з вишуканих троянд або півоній може стати ідеальним вибором. Для сучасних весіль можна обрати більш оригінальні квіткові композиції з екзотичних або нестандартних квітів.

Враховуйте вибір нареченої: Обговоріть з нареченою її уподобання щодо квітів, кольорів та стилів. Важливо, щоб букет відображав її особистість та стиль.

Кольорові відтінки: Кольорова гамма букету має гармоніювати з відтінком плаття нареченої. Якщо плаття вже обрано, оберіть квіти, що доповнять його колірну палітру.

Сезонність: Вибирайте квіти, які доступні у час проведення весілля та відповідають сезону. Це допоможе зробити букет свіжим та природним.

Форма та розмір: Враховуйте форму та розмір букету. Наприклад, для високих наречених може підійти довгий каскадний букет, тоді як для менших наречених може бути зручнішим компактний букет.

Додаткові деталі: Розгляньте можливість додати в букет деталі, які мають особливе значення для нареченої, наприклад, бабусину брошку або кулькову мереживну стрічку.

Обираючи букет для нареченої, важливо дотримуватися особистих уподобань та контексту весілля, щоб зробити цей важливий елемент її образу ще більш особливим та запам'ятовуваним.


Які квіти найчастіше обирають наречені?


  1. Півонії: З їх великими, пишними квітами та неперевершеним ароматом, півонії символізують щастя та процвітання.

  2. Троянди: Найпопулярніші квіти для весільних букетів, троянди відображають ніжність та кохання.

  3. Лілії: Символ чистоти та ніжності, лілії додають букету елегантності та грації.

  4. Калли: Елегантні та стильні, калли додають букету витонченості та вишуканості.

  5. Анемони: З їх яскравими пелюстками та темним центром, анемони відображають вірність та захоплення.

  6. Діорами: Ці квіти з великими, ніжними квітками ідеально підходять для весільних букетів, додаючи їм неповторний шарм та романтику.

  7. Гортензії: Ці великі, квітучі кущі часто використовують для створення великих, об'ємних букетів. Вони доступні в різних кольорах, що робить їх ідеальними для забарвлення весільного декору відповідно до колірної схеми.

  8. Ранункулюси: Ці квіти мають ніжні пелюстки, що нагадують великі бутони. Вони додають букетам текстурності та вишуканості. Ранункулюси також є популярними весільними квітами через свою красу та елегантність


Comments


bottom of page